Výkup podílu pozemků

Zdědili jste s příbuznými část pozemku, ale nechcete je užívat? Koupili jste se sourozenci pozemek za účelem podnikání, ale nefunguje to tak, jak jste předpokládali? Spoluvlastníte vinici, ovocný sad nebo ornou půdu, ale provozní náklady jsou pro vás moc vysoké? Nemáte s ostatními spoluvlastníky ideální vztahy a neshody o pozemek již nechcete řešit?

Chcete Vaši část pozemku prodat, ale podíl nikdo nechce koupit? Čekáte na úspěšný prodej moc dlouho a už chcete mít situaci vyřešenou? Potřebujete peníze rychle, ale nemůžete sehnat ideálního kupce? Na základě nové úpravy zákona jste nabídli podíl spoluvlastníkům, ale nechtějí nebo nemůžou ho koupit nebo s vámi nekomunikují?

Všechny tyto situace Vám pomůžeme vyřešit. Nabízíme výkup podílu pozemků rychle a bez starostí.

Co vykupujeme?

Máme zájem o všechny typy pozemků. Výkup podílu pozemku provádíme po celé České republice. Jediné, co musíte udělat Vy, je kontaktovat nás a být majitelem podílu, který chcete prodat.

Jak Vám můžeme pomoct?

Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci Vašeho problému. Náš pracovník s Vámi projde všechny informace, které potřebujeme znát, abychom mohli navrhnout nejlepší a nejrychlejší řešení. Na základě toho se domluvíte na schůzce s naším makléřem, který po obhlídce stavu pozemku určí cenu za výkup podílu pozemku.

Jak budeme dál postupovat?

Pokud budete mít zájem podíl prodat, vyřídíte veškerá jednání s úřady za Vás. Sepíšeme návrh kupní smlouvy a návrh na vklad do katastru. Peníze Vám můžeme vyplatit ihned po podpisu kupní smlouvy hotově nebo převést na účet.

Převezmeme také jednání s exekutory a věřiteli v případě, že máte problém s dluhy nebo je pozemek v exekuci. Vyřídíme vše i s úřady a poskytneme Vám veškerou právní pomoc. Pomůžeme Vám také v případě majetkového vyrovnání v rámci rozvodového řízení nebo neshod se spoluvlastníky.