Výkup podílu nemovitostí

Rozvedli jste se svým manželem nebo manželkou a získali jste na základě majetkového vyrovnání podíl na nemovitosti? Koupili jste společně s někým dalším nemovitost, kterou pronajímáte? Zdědili jste s dalšími příbuznými po zesnulém část bytu, domu nebo chalupy? Ať už jste svůj podíl získali vědomky nebo nevědomky, vyplývají Vám z toho řady výhod, ale také povinností. Vše je určeno na základě velikosti podílu. Ten může být samozřejmě rovnoměrně rozdělen, ale taktéž většinový nebo menšinový.

Zjistili jste, že tento typ vlastnictví nemovitosti nesplňuje Vaše očekávání a tudíž Vám nevyhovuje? Řešíte jeho prodej, ale ostatní spoluvlastníci nemají o Vaši část podílu zájem? Nevěště hlavu, protože právě pro Vás je určen výkup podílu nemovitostí. Tato varianta prodeje je rychlá a v neposlední řadě také diskrétní. 

Jaké podíly vykupujeme? 

Rádi od Vás vykoupíme jakkoliv velký podíl nemovitosti. Problém pro nás nepředstavuje ani zadlužený podíl, podíl, na kterém je exekuce nebo věcné břemeno. Podstatné pro nás je, že jste Vy majitelem podílu, který chcete prodat. O zbytek se postaráme. 

Kolik peněz a kdy dostanu?

Výše výkupní ceny je ovlivněna několika dalšími okolnostmi. Záleží na typu nemovitosti, jejím stavu, lokalitě, ale v neposlední řadě i na velikosti Vašeho podílu. Když náš nezávazně kontaktujete, náš specialista zhodnotí celou situaci a vyčíslí výkupní cenu na co možná nejvyšší. Vzhledem k tomu, že nejde o klasický prodej, ale o výkup podílu nemovitosti, nemůžete počítat se 100% částkou, kterou možná očekáváte. Nicméně Vám nabídneme maximální možnou částku. Pokud si plácneme, vezme to velmi rychlý obrat. Vytvoříme návrhy smluv, vyřídíme veškeré formality, včetně komunikací s úřady a peníze Vám vyplatíme do 24 hodin. Na konec bude záležet jen a jen na Vás, zda budete chtít hotově peníze na ruku nebo bankovním převodem.